2012 m. rugsėjo 11 d., antradienis   Vis ką veikdama pagalvoju - hm..ir kiek gi laiko jau praėjo nuo paskutinio įrašo..? Pasižiūriu, ogi jau savaitė! Siaubas :D kolkas nieko labai įdomaus iš rankdarbių parodyt neturiu. Tiesa, susigalvojau porą idėjų naujiems įrašams, bet vis nerandu gražaus stiklinio indo bei laukiu, kada pradės krist giliukai (o gal jau krenta? nepastebėjau..) bet užtat pasipasakosiu, kaip gyvenu :) 
    Taigi.. praeitą savaitę jau rimčiau paskaitos ėjo, nes įvadinę savaitę dar rugpjūtį turėjom. Ir sunku..vis neprisipratinu kas vakarą kokį skaitinį (ar kelis) seminarams skaityt. Atrodo skaitau, bet po minutės pagaunu save galvojančią, kokiu raštu reiks naują nėrinį nert (chuckle) Dar ir keliom dienom sunegaluot buvau spėjus, bet, tfu tfu tfu, viskas gerai jau :)
    Pirmą rugsėjo savaitgalį vėl lankiaus Trakuose bei Vilniuje :) jau kelintą kartą ten važiuoju su užsienio studentais ir turbūt dėl to, kad imam naujus gidus, vis pamatau naujų vietų - šįkart labai patiko užsilipus ant kažkokios kalvos pamatyt Vilniaus panoramą. Deja gražios nuotraukos ten ir nepadariau :/ Tą patį savaitgalį vyko ir Vilniaus dienos, tai pasivaikščiojau ir vykusioje mugėje, prisižiūrėjau daug įvairių rankdarbių ir gavau dovanų gražutį paukštelį iš Laukės fabrikėlio.
   Taip pat pirmą kartą lankiaus ir Žalgirio arenoj, ėjom žiūrėt krepšinio varžybų. Nors juo labai nesidomiu, bet tikrai buvo smagu :) vien jau ta atmosfera ir sirgalių dainos.. :D
   O šį savaitgalį turėjau net du svečius - visam savaitgaliui atvažiavo sesė, o šeštadienį ir draugė pasisvečiavo. Pagaliau apsilankiau ant Kristaus prisikėlimo bažnyčios Kaune stogo! Norėjau jau taaaip seniai, bet vis neatsirasdavo proga. Tai draugei atvažiavus ėjom kartu :)


    Kai pagalvoji, tai dar daug kur Kaune nesu lankiusis, o čia gyvenu jau treti metai..

   Su nekantrumu laukiu rytojaus- pagaliau susitiksiu su drauge, kurios nemačiau visą vasarą! Tikiuos ryt oras bus toks pat gražus kaip ir pora pastarųjų dienų, nes bent trumpas pasisėdėjimas kur ant suoliuko, mėginant visus įspūdžius išsipasakot, tikrai numatytas :D

Kaip jums dienos einas? :)


5 komentarai:

 1. Giliukai jau krenta :)
  O aš Kaune gyvenu 27 metus, bet dar irgi daug kur nesu buvus :) Na kad ir pvz ant Prisikėlimo stogo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jau? na, tai bus puiki proga po Ąžuolyną pasivaikščiot :)

   Panaikinti
 2. Ey! Visai neseniai 'atkasiau' Tavo blogą. Perskaičiau nuo pradžios iki galo, nuo vidurio iki pradžios ir nuo antraštės iki teksto pabaigos taško. :)
  O užklydau čia dėl labai paprastos priežasties: ieškojau tobulų sausainių recepto. Ir radau ! Ir kai paragavau tų sausainių teko įdėt nemažai pastangų, kad vėl rasčiau šį blog'ą. Tikėjausi čia rast dar kažką tobulo. Ir vėl nesuklydau taip vildamasi - Tavo blogas super !
  Ir vienas toks prašymas/patarimas. Nepalik savo blogo su vienu vieninteliu receptu, įkelk daugiau ! :))
  Superinis blogas, taip ir toliau !

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aaww.. :> va tokie komentarai skatina nesudėt rankų ir tolyn judėt, dėkui tau! ♥
   dėl receptų- gal ir bus dar kas ateity, nežinia :D o tie sausainiai su šokolado gabaliukais tai man irgi vieni skaniausių- prieš porą dienų kepiaus :)

   Panaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)