365   Anksčiau kelis mėnesius esu mėginus užsiiminėt "Photo a day" projektu. Šiais metais išsikėliau didesnį iššūkį - 365. Daugiau apie jį galit paskaityti čia. Savose nuotraukose stengiuos geriausiai iliustruoti savo dieną - kur buvau, ką įdomaus mačiau, ką skanaus valgiau ir pan. :)
   
2017.08 -> anksčiau, kai Photobucket dar nebuvo užblokavęs nuotraukų savo vartotojams, čia buvo patalpinta 365 nuotraukos, kitaip tariant, visi mano 2014 nuotraukose. Dabar čia tuščia. Bet gal kažkada labai, labai nuobodžiausiu ir vėl visas jas sukelsiu :)

13 komentarų:

 1. O! Kaip smagiai :) Aš kažkada bandžiau autoportretus daryt kiekvieną dieną. Bet gal mėnesį ištempiau tik :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kažkodėl manau, kad su autoportretais žyymiai sunkiau.. :D gal kada mėginai užsiiminėt "Photo a Day"? Smagus dalykas ir tik mėnesį trunka ;)

   Panaikinti
  2. Tai kad kaip tik lengviau :D Visada žinai, kad fotkinsi save (egoizmas :D), tik kitoje aplinkoje, kitos nuotaikos ar kitaip atrodantį. O šitas 365 projektas reikalauja galvoti, kokį objektą fotografuoti.:) Ne, nebandžiau! Bet pasigooglinau, tikrai smagiai atrodo :) Čia kažkas tokio tipo: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKECRQcB4_XDemD5pt_RHnD-i5x6xXO9FczKfzT6Y3DZWXLtb6FQ ?

   Panaikinti
  3. aha! ir būtent šitą mėnesį ir aš žaidžiau :D

   Panaikinti
 2. Tokia staigmena buvo netikėta, kiek laimės už tokį fainą siuntinuką, dabar sakysiu visiems ,kad Rosita moka stebinti (ir yra slapukė xi xi)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. bet gi taip tik smagiau, ne? :>

   Panaikinti
  2. Žinoma, malonu, smagu ir kiti nuostabūs dalykai dedasi tavo viduje gaunant netikėtą siuntinuką, nuo tokio mielo žmogučio ^_^

   Panaikinti
 3. Kaip smagu rasti bendramintę. Aš taip pat šiais metais fotografuoju kiekvieną dieną. Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai smagu! Jau įtraukiau tavo blog'ą į skaitomų sąrašą, bus smagu pažiūrėt kaip tavo dienos atrodo ;)

   Panaikinti
  2. Ačiū, Rosita, parašysiu apie Tave ir Tavo projektą kitą penktadienį, kai įdėsiu savo šios savaitės nuotraukas. Sėkmės :)

   Panaikinti
 4. O visai įdomi mintis, man asmeniškai Photo a Day atsibodo, nes tiesiog dienomis kai neiškišdavau kojos iš namų neturėdavau ko orginalaus nufotkinti su atitinkamu žodžiu. Manau pamėginsiu 365 :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man 365 irgi žymiai labiau patinka :) kai pradėsi, nepamiršk pasidalint!

   Panaikinti
  2. Būtinai. Reikės pažaisti ir su pačiu blogu :)

   Panaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)