2011 m. liepos 17 d., sekmadienis

Šukuosenos   Turiu gan storus plaukus iki juosmens, todėl ne visada patogu vaikščioti juos paleidus. Be to, vasarą karšta, o kai reikia eiti į paskaitas- trukdo. Taigi dažnai plaukus ir rišu. Nepatinka man vaikščiot visad vienodai susišukavus, todėl vis ieškau naujų stilių. 
   Patinka šukuosenos su pynimu, tačiau man pačiai ne visad sau gaunas supint- dar tik neseniai, po keleto bandymų, pavyko gražiai sesutei supint "drakoniuką", tai apie save jau nekalbu ;/D Bet radau keletą pamokų youtube'j, tai gal ir bandysiu :)


   Kai paprastas kuodukas atsibosta : )   Ir kai norisi garbanų.. Kiek plaukus garbodavau su karštom žnyplėm, tai man garbanos labai greit išsileisdavo, todėl visad juos drėgnus viršugalvyje susukdavau į kuodukus ir ryte išleisdavau. Naršydama internete, radau du įdomius garbanojimo būdus:   Pirmąjį būdą jau teko išbandyt ir garbanos gan gražios gavos, tik labiau susisukę apačioj buvo..

   Jei kas bandysit tą antrą garbanojimo būdą, parašykit, kaip pasisekė :) Taip pat, jei turit kokių nesunkių šukuosenų pamokų, tai galit pasidalint- tikrai niekas nesupyks (chuckle)


1 komentaras:

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)