2011 m. lapkričio 16 d., trečiadienis

Swap'as nr.2   Vėl dalyvauju naujam swap'e :) Organizuoja Ishtar, kaip ir praeitą kartą. Kadangi Ishtar yra iš Ispanijos, tai ir daugiausia swap'o dalyvių iš ten, savąją dovaną irgi siųsiu ispanei :) Ir šį kartą keisimės:
   1. rankų darbo dovanėle
   2. laišku arba atvirute
   3. savo mėgstamiausiu šokoladu
   4. savo mėgstamiausia arbata
   Kadangi nežinojau, kokią rankų darbo dovaną siųsti, pamėginau merginą, su kuria keisimės, rasti internete. Ir radau :D turi ji blog'ą, kuriame daugiausiai rodo savo darbus- papuošalus, kaspinėlius, siūtas lėles ir t.t. :)
   Jai siunčiau:
1. spalvotus swarovski auskarus ir nertą keksiuką:

   


2. atvirlaiškį su Kauno vaizdu ir trumpą laiškelį;
3. Karūnos pienišką šokoladą su karamelizuotais migdolais :) gal ir nėra jis mano mėgstamiausias, bet į penketuką tikrai patenka :)
4. namų darže augintos saldaininės mėtos džiovintų lapelių :)

   Dabar vėl su nekantrumu lauksiu siuntinio.. Tai turbūt ir yra pati įdomiausia dalis (na, aišku, be pačio siuntinio atidarinėjimo :D )

************
Papildymas:

   Šiandien, prieš einant su mama ir sesute pasivaikščiot, pašto dėžutėj radau kvietimą į paštą dėl siuntinio! Iš to nekantrumo pamatyt, ką gavau, dar mieste atplėšiau voką :D tačiau viskas buvo labai dailiai supakuota ir nieko nepamačiau..


   tai turėjau laukt, kol grįšim namo.. Tada jau abi su sesute puolėm išpakuot dovanų :) Ir va ką radom:


* atvirutę su Barselonos vaizdu ir laiškeliu;
* 3 gabalėlius šokolado- balto, pieniško bei juodo;
* 6 pakelius žolelių arbatos;
* ir pakabuką/mergaitę

   Arbatą jau gėrėm, gan skani- panaši į tokią, kokią mano mama daro iš įvairių močiutės surinktų arbatžolių, kai sergu :D Šokolado jau taip pat nebėra :> Bent jau man tai labiausiai patiko juodasis, o tie kiti du tokie..nemoku apibūdint, bet lietuviški šokoladai skanesni. Pakabukas tai labai įdomus, bet gal kada ir pritaikysiu kur. Arba reiks sagę pasidaryt iš jo :)
   Tai tokie mainai. Nesigailiu dalyvavus ir lauksiu dar swap'ų :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)