2012 m. liepos 15 d., sekmadienis

Kai ryškios spalvos pakeri..   Anksčiau, kažkuriam iš photo challenge rodžiau, kad pasisodinau naujų kaktusų, 


  kurie jau dabar labai paaugę, o man grįžus rudenį turbūt bus dar didesni! :) Taigi reiks naujų vazonų, bet negi pirksi.. pati juk galiu pasidaryt :D irr..kadangi man labai patinka visokie kawaii dalykėliai, kaip pvz:

     tai nusprendžiau pasidaryt mielų vazonų :) Anksčiau irgi kelis esu dekoravus, bet tada dekupažavau:


   Pasisekė, ir vazonus radau sendaikčiuose, tai labai nedaug mokėjau :)


  Pirma juos nusivaliau, o tada padengiau pora sluoksnių grunto, kad laistant gėles vanduo nesugadintų dažų. Išdžiuvęs gruntas paliko ant vazono nedidelius ruoželius (turbūt per kietą teptuką naudojau), bet man tai visai patiko, tai su paprastais dažais ant viršaus nebeperdažiau :)
   O tada jau paišiau- pirma nusipiešiau būsimų gyvūnėlių formas:


   naudojau akrilinius dažus, kurių turėjau turėt 5 spalvas - baltą, pilką, juodą, mėlyną, geltoną ir žalią, bet, kaip tyčia, geltoni ir mėlyni jau buvo sudžiuvę :/ Tai iš ryškesnių spalvų likau tik su žalia, kol prie manęs neprisijungė sesutė.
  Ji paišė su akvarele, bet tada prisiminiau, kad kažkur dar turėjau guašo. O ten kiek spalvų.. ir tokios ryškios.. tai pradėjau paišyt ant vazonų su guašu, dėl ko vėliau iš dalies pasigailėjau :D Va kaip mano vazonai atrodė prieš lakuojant:


   Jei įsižiūrėsit, tai vazono su kiškučiu fonas yra susiliejęs - taip nutiko, nes pirma buvau foną padarius žaliais taškeliais, o kai persigalvojau, norėjau juos uždažyt baltai, tačiau guašas pradėjo lietis ir spalvos susimaišė. Kai atėjo metas vazonus nulakuot, pagalvojau "nu gal lakas nelies guašo..". Naivuolė.. :D

    Pirma lakavau vazoną su kiškiu ir niekas nesiliejo, turbūt todėl, kad guašas jau buvo susimaišęs su baltais akriliniais dažais. O kai lakavau katiną ir 'porelę', dažai jau liejos.. Tada nusprendžiau bent vazoną su meškinu išgelbėt - nuėjau nuplaut guašo. Ir ką jūs manot? Nuploviau ir liko visos spalvos, tik gerokai šviesesnės! Jei nebūčiau rizikavus ir iškart nuplovus, būčiau išvengus susiliejimų:


   Bet.. užtat dabar ir aš, ir jūs žinosit, kad su guašu vis dėlto vazonus dažyt galima ir gaunas gražios pastelinės spalvos :) Va galutinis rezultatas:


   ir matydama tokius savo darbus pagalvoju.. ar užaugsiu aš kada nors? (chuckle)


4 komentarai:

 1. net beveik užsimaniau kambarinių augalų, kad galėčiau pasivogti iš tavęs minti su tais vazonais. Labai gražūs! Neužauk dar :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. dėkui :> ir žinok nemanau, kad pavyks dar greit užaugt.. :D

   Panaikinti
 2. Kaip fantastiškai miela! Forma vazonėlio kiek pabodusi, bet gražu vis tiek :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. kaip miela(man irgi tokie kawaii labai patinka) :)

  AtsakytiPanaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)