2013 m. liepos 22 d., pirmadienis

Kūrybinės dirbtuvės


   Tvarkiausi desktop'ą ir pamačiau, kad nepapasakojau jums apie vieną smagią dieną, dar prieš išvažiuojant į Vilnių :)

   Panašiai kaip ir pernai, šią vasarą Plungės jaunimo centras rengė nemokamas kūrybines dirbtuves. Tiesa, pernai vyko tik tapymas ant šilko, o šiemet buvo galima rinktis - šilko arba tapybą akriliniais dažais, dekupažą ant stiklo ar medžio bei lipdymą. Kadangi tapymą ant šilko jau teko išbandyti, o piešti nelabai moku, tai su sese pasirinkom dekupažą ant stiklo. 
  Dirbtuvės vyko kaimelyje prie Plungės, vietos dailininko studijoje. Programoje buvo rašoma, kad bus galima dirbti lauke, tačiau kaip tyčia oras pasitaikė gan šaltas, tad darbavomės viduje. Bet buvo ne ką liūdniau :) 
   Su sese gavom lėkštes dekupažui, kitos merginos aptraukė medinius rėmus šilku ir prasidėjo darbai: 
   Dirbom, išalkę pasidarėm pikniką lauke ant žolės ir vėl ėjom kas piešt, kas servetėlių plėšyt (dekupažui, aišku (chuckle) Ir štai mūsų darbai:


   O čia mano ir sesutės saldaininės iš arčiau:    tiesa, tikriausiai reikia paminėt, kad sesė visą kompoziciją bei spalvas rinkosi pati, mano patarimų klausė tik iš techninės pusės :D

  O jūsų mieste vyksta panašūs renginiai? Stengiatės juose sudalyvaut? :)


4 komentarai:

 1. visad norėjau į tokį ar panašų workshop'ą, bet viena niekaip nedrįstu eiti. :) Smagu, kad sudalyvavot, gražūs darbai gavosi!

  AtsakytiPanaikinti
 2. O taip, man irgi labai patinka tokios iniciatyvos. Aš netgi esu gavusi dovanų dekupažuotą lėkštę iš vienos savo mokinės, tada dar nežinojau, kad ir taip daroma. O tas vienas šilko darbas tikrai nepanašus į pradedančiosios, čia tikriausiai pati mokytoja tapė :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. visi darbai čia buvo daryti mokinių, tik su aguonom šiek tiek mokytojas padėjo ;)

   Panaikinti
 3. Dievaži aš ir norėčiau kažkur panašiai papulti :) atrodo labai smagus užsiėmimas :)

  AtsakytiPanaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)