2014 m. gruodžio 18 d., ketvirtadienis

oh, Paris..
     Vis spaudžiau save prisėsti ir parašyti apie kelionę į Paryžių.. bet dabar, pagaliau pradėjus pasakojimą supratau, kad gal ir gerai, jog iškart grįžus nerašiau - po kiek laiko iš naujo žiūrėti nuotraukas ir viską prisiminti yra žymiai smagiau :)
     Taigi pačioje gruodžio pradžioje keletą dienų su drauge praleidom Paryžiuj. Apie šitą kelionę kalbėjom ir planavomės jau net nebepamenu kaip ilgai, tad kai pagaliau nusipirkom bilietus net nesitikėjo, jog jau tikrai šįkart išvažiuosim!
     Dar prieš iškeliaujant susikūrėm žemėlapį su vietom, kurias norėsim aplankyt. Aišku, norai pranoko galimybes :D Paryžiuj buvom tris dienas ir tris naktis, o lankytinų vietų.. na, grįžti dar prireiks :) Tačiau smagiausias buvo ne tų vietų pamatymas, bet pats nusigavimas iki jų. Daaaug klaidžiojom.. daaaug.. dienos pradžioj tai dar nebūdavo didelė problema, bet kai jau grįžinėdavom namo, po kelių valandų nuolatinio vaikščiojimo, tada pasiklydimai tokie smagūs nebebūdavo. Bet! užtat kiek visokių mielų parduotuvėlių taip atradom (ir dar nuostabią niekur nepažymėtą bažnyčią). Visas dienas, kol ten buvom, miestą slėpė rūkas - dėl to niekur aukštai nepasilipom. Ir, iš tikro, buvo žymiai šalčiau nei kad tikėjomės. Nepaprastai džiaugiaus tą vieną šiltesnį megztinį įsimetus :D Gyvenom pas italą studentą ir tokioj vietoj, kad gražuolį Eifelį pro langą matėm (kaip visur filmuose (chuckle)).
      Tikriausiai galėčiau dar daug visko pasakot, bet gi teisingai sako, kad geriau pačiam pamatyt :) Tikiuos, kad turėsit ir jūs kada galimybę tom klaidžiom gatvelėm pavaikščiot, nes aš dar ten sugrįžti tikrai norėsiu :3
     Spėju, kad nuotraukų šio gražaus miesto ne vieną ir ne dvi esat matę, tai dalinuos keliomis kitokesnėmis, kur fiksavau vietas bei paties miesto detales:
.
.
vaizdas pro kambario langą :)

Roussel - nebrangūs (palyginus) ir laaaabai skanūs macarons Monmartre ;) 


O paskutinį rytą, beskubant į lėktuvą, dar ir Sam sutikau.. ^^,5 komentarai:

 1. Nuostabu mergaitės, kaip A.H. yra pasakius:" Paris is always a good idea ":-D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip nuostabu keliauti! Visur! :)) ir tiesiog ištirpti kitame mieste, beskaitant ir bežiūrint nuotraukas, prisiminiau savo ne prancūziškas keliones, taip norisi pakeliauti :)))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Super nuotraukos!! :) Och, kaip ir aš norėčiau pakeliauti!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui!
   Pakeliausi :) sakau, nėr tos kitos šalys taip toli, kaip kad kartais gali atrodyt ^^

   Panaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)