2015 m. sausio 13 d., antradienis

Norai    Tikriausiai vienas iš žmonių, labiausiai skatinęs mano meilę muzikai, buvo meno mokyklos solfedžio mokytoja. Pamenu, kaip kartais, užuot mokęsi ritmo ar dar ko, tiesiog klausydavomės muzikos. Dažniausiai klasikinės. Niekaip iš atminties neišdilsta tamsus žiemos vakaras, kai mokytoja kabinete išjungė šviesas ir pasakė mums visiems eit prie lango. Tuomet tiesiog stebėjom krintančias snaiges ir klausėmės šitos dainos.. 
   Būtent ši mokytoja pirmą kartą suteikė galimybę išgirst vinilinės plokštelės skambesį. Nuo tada supratau, kad tokio grotuvo norėsiu ir pati. Tai taip virš dešimt metų ir svajojau :) Kur sendaikčiuose vaikščiodama vis ilgesingai pažvelgdavau į kiekvieną grotuvą, kartais prie vinilinių plokštelių dėžių pritūpdavau, pasižvalgydavau.  
    Žinojau, kad ir tėtis anksčiau tokį grotuvą turėjo. Nežinia kodėl, bet šis mano noras niekad jo ausų nepasiekė, o ir aš nežinojau, kad tėtis vėl norėtų šį grotuvą įsigyt. Gerai, kad mama kitų norus girdi ir perpasakoja :D 
      Ir štai, turim grotuvą namuose ir jau kaupiam plokštelių kolekciją ^^


     Dabar Rietavo turgus tapo dar mielesne vieta ^^ Ten plokštelių galima rast ir geros kokybės, ir ne tokių jau brangių. Taip susimedžiojau tris filmų garso takelius, Michael Jackson, Bing Crosby Kalėdinių dainų albumą, klasikinės muzikos plokštelių.. Tiesa, mažą dalį tėčio kolekcijos radom palėpėj - tarp jų buvo ir The Beatles, ir Queen, ir net Kernagis :)


    O kaip cypavau, kai gavau dovanų Coldplay plokšteles!


   Bet labiausiai džiaugiuos muzikos pagalba galinti labiau pažint tėtį. Visad buvau melancholiškos muzikos gerbėja ir net nebūčiau pagalvojus, kad ir tėčiui tokia patinka. Tad ir man jo mylimas Chris de Burgh buvo nuostabus atradimas ^^ Smagu apie artimus žmones sužinot dar kažką naujo :)


    Gražios jums savaitės pradžios!


3 komentarai:

 1. tikra muzika yra gerai. įrašas patiko, pritariu :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Rosita, kaip fainaa!!! Labai šiltai nuteikiantis įrašas, tokią didelę šypseną įžiebė veide :)) Džiaugiuosi dėl Tavęs ir išsipildžiusių svajonių! O aš... aš taip pat apie tokį grotuvą svajoju...:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai džiaugiuos, kad patiko :)
   na, jei labai norėsi, tai ir tu tokį grotuvą greičiau ar vėliau įsigysi. O tada jau lauksiu tavojo muzikinio įrašo ^^

   Panaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)