2015 m. birželio 9 d., antradienis

Keturi     Keturi - šiandien dalinuos keturiais savo paskutiniais nėriniais (kad negalvotumėt, jog taip visai nieko ir nebeveikiu :). Peržiūrėjus supratau, kad visi buvo dovanos, kiekvienas nertas tam tikra proga. 
     Pirmasis - dar rudenį nertas 'meškino pusbrolis', kurį vežiau dovanų į Kauną. Nedidelis, bet labai mielas ir visuomet palaikantis. Apsigyvenęs su mano drauge jis pradėjo keliaut ir iki dabar jau spėjo aplankyt net kelias šalis:

  Ankarą                                           Briuselį                                      Thessaloniki

     Kitas 'žaislas' toks, švelniai tariant, neįprastas :D šeima pamačius nelabai suprato mane ir jų išraiškos tikrai pasakė daugiau nei jie patys. Bendraujant su viena drauge, jinai dažnai pokalbio metu sugeba įterpt tokį paveikslėlį (tik ten jis gražesnis, toks su akytėm ir šypsos). Artėjo jos gimtadienis ir pamaniau.. kodėl gi ne? Tai va, taip ir kilo mintis nunert šį 'žaislą':


     Kaip draugė reagavo negaliu pasakyt, nes jinai taip ir neatsiėmė siuntinio, o dabar jau išskrido vasarai į Ispaniją.

     Trečiasis nėrinys, lyginant su prieš tai rodytu, tikrai 'rimtesnis' :D Dar žiemą pradėjom su mama lankyt stalo tenisą, susibendravom su kolektyvu ir kartu šventėm klubo vadovo jubiliejų. Ta proga aš jam ir dariau šią raketę - sveikindami kabinom ant kaklo kaip medalį :)


     Iiiir paskutinis - elnio ragai. Svarsčiau ar rodyt šitą, ar ne. Visai nesigavo taip, kaip mintyse įsivaizdavau. Bet gi reik ne tik tais gražiaisiais darbais dalintis, ar ne? Ragai gerokai per stori išėjo :/ Kimšau į jų vidų sinteponą, kad formą laikytų, bet tikriausiai turėjau išmąstyt kokį kitą variantą. Dovanojau tėčiui, kaip pakabuką į medžioklinį džipą, tėvelių dienos proga. Manau, kad atėjus įkvėpimui perdarysiu :)


     Nors čia vis rečiau ką parašau, bet vąšeliu stengiuos kaip įmanoma dažniau pasidarbuot :) Ir dar: šitą įrašą ruošdama pagalvojau, kad būdamas mano draugu gali gauti labai keistų dovanų.. :D

p.s. šiandien dar ir kaip tik lygiai keturi metai, kai rašau šį tinklaraštį ^^


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)