2015 m. liepos 14 d., antradienis

Cambridge -> Alicante -> Valencia     Kai grįžti iš kelionių, visi (kolegos, šeima, draugai..) tik ir klausinėja, prašo papasakot, kaip ten viskas buvo, kokie įspūdžiai. Ir kaip tada gaunas.. bent man vienodai tą pačią istoriją kelis kartus pasakot nesigauna - ji keičias atsižvelgiant į klausytojų „auditoriją”, tad pasakojime akcentus dedu vis kitur :) Jum įspūdžius papasakosiu dar kitaip, daugiausiai nuotraukom :3

    Birželio pabaigoj savaitę pakeliavau ir aplankiau dvi naujas šalis, tris nematytus miestus :) Pirmiausiai keliavau į Angliją, Cambridge, lankiau seniai matytą draugą. Nežinau kodėl, bet ten bevaikščiojant atmosfera gan sava atrodė. Keista :) Patiko pastatai, kuriuose įsikūrę koledžai, ir tas jų pomėgis valtelėm plaukiot.


Vieną vakarą būtent prie upės klausėm koncertą - The King's Men choras dainavo ant vandens, į valtis įsilipę.

(bendram vaizdui susidaryt)

     Taip ramiai tas kelias dienas ir praleidom.. :)

(a, dar ir scones nuostabioj vietoj valgėm..)

(.. ir draugų radom :)

     O tuomet jau skridau į Ispaniją! Per tris dienas aplankiau Alicantę ir Valencią. Patiko.. labai :)  Pataikėm Alicantėj į festivalį - Las Hogueras. Prigamina jie tokių įvairiausių skulptūrų ir po to, vidurnaktį, degina. Tie laužai ir įdomu pamatyt, ir šiek tiek baisu. Bent man labiau nejauku, nei smagu buvo juos stebėti :)

(„nedidelė” vakarienė 23val.)

(tas mėlynumaaas..)


     Po dviejų dienų Alicantėj keliavom į Valencią. Gaila, ten galėjau praleisti tik vieną dieną, tačiau vis tiek pamačiau gan daug ir išmokau vaikščiot šėšėliais! :D kaaaršta ten, bet nebuvo taip blogai, kaip kad visad gąsdino mane. O gal tik dėl to, kad kelias dienas ten tepraleidau..

(kokie gražūs gatvių ir aikščių pavadinimų užrašai.. :)


   Namo grįžinėjau per Italiją, kuri taip pat viliojo savo kraštovaizdžiais net ir iš už oro uosto lango..


     Nieko, vieną dieną aplankysiu ir ją ^^


1 komentaras:

  1. Cambridge nuostabus! jaukus ir mielas, tikrai savas pasijunti, ir kaip smagu tom gatvelem paklaidziot! man tai vienas mylimiausiu miestu Anglijoje :)

    AtsakytiPanaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)