2016 m. birželio 28 d., antradienis

Ciao Italia!     Pernai, keliaudama namo iš Ispanijos, keletą valandų turėjau praleist Bergamo oro uoste, kur grožėjausi už lango atsivėrusiais vaizdais ir svarsčiau, kada gi galėsiu pamatyt ir Italiją. Tikrai nemaniau, kad jau kitą vasarą!! Bet vieną birželio savaitę pabuvojau būtent čia :)
     Daugiausiai laiko praleidau Florencijoj - labai žavingam mieste. Turbūt bent kartą praėjau visas gatveles ir apžiūrėjau viską, mat turėjau gerą gidą, draugą, kuris ten gyvena jau pusmetį. Daaaug visko gražaus ten, bet labiausiai sužavėjo tai, kad yra tikrai nemažai lengvai prieinamų vietų, iš kurių atsiveria puiki miesto panorama. Patinka man aukštai pasilipt. Ypatingai naktį :)     Vienai dienai turėjom automobilį, tai aplankėm ir dar tris miestus: San Gimignano - čia valgiau pačius geriausius karamelinius ledus.. yum!

     Siena (bent pora žmonių sakė, kad būtinai reik šitą miestą pamatyt, nu būtinai. Nežinau, gal ne ten kažkur vaikščiojau, bet didelio įspūdžio tikrai neliko :)     bei Fiesole. Šis miestelis įsikūręs prie pat Florencijos, tokioj kalvoj. Nuvažiavom ten jau gerokai sutemus ir oh.. Sėdėjau ant suoliuko, mėgavaus šiltu vakaru ir tuo nuostabiu, nuostabiu reginiu.     Grįžtant namo naktį vėl teko praleist Bergamo oro uoste - gal tada kitą vasarą ir Milaną bei jo apylinkes pamatysiu? :D fingers crossed8 komentarai:

 1. kokios gražios nuotraukos! ypač Fiesole :> pati tik lapkritį keliausiu Italijon, tai kol kas tik pavydėt galiu, jog viso to dar nemačiau savo akimis :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū, Erika! :)
   į kurią Italijos pusę keliausi? :3

   Panaikinti
  2. deja, tik į šiaurinę. po Milaną klajosiu :)

   Panaikinti
  3. Kodėl deja? Manau, kad ir Milane bus labai smagu ^^

   Panaikinti
  4. nes norėtųsi ir daugiau Italijos pamatyti, ne tik Milaną. bet net neabejoju, jog ir ten bus smagu! :)

   Panaikinti
  5. visad noris daugiau :D lauksiu nuotraukų blog'e!

   Panaikinti
 2. labai labai gražiai įamžinai! :)

  AtsakytiPanaikinti

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)