2011 m. rugsėjo 28 d., trečiadienis

Magnetukai   Rugsėjis.. vėl prasidėjo mokslai. Ir gan dideliu tempu- jaučias, kad nebe pirmas kursas, kuriam vos ne atostogos buvo. O gaila :/D Nieko, mėginsiu ir dabar viską spėt :) Tik kai daug laiko "suvalgo" mokslai, vis mažiau prisėdu prie rankdarbių: nėrimo, papuošalų darymo.. Todėl šiandien parodysiu kaip pasidaryt gražius, mažai laiko reikalaujančius magnetukus :)
   Man patinka rūšiuot daiktus- pagal paskirtį, dydį, spalvą.. Į dėžutes, stalčiukus, lentynas, papkes ir t.t.. Taip pat darau įvairius sąrašus, kuriuos reik kažkur matomoj vietoj pasikabint. Tam turiu lentą su magnetukais :) Ant jos kabinu ne tik "to do list'us", bet ir įvairius paveikslėlius.
   Savo lentai naudoju karpomą magnetinę juostelę, kurią pirkau Tiger parduotuvėje (Kaune ji yra Molo prekybos centre) ir už 2 metrus mokėjau 5 litus.


  Tačiau tie paprasti juodi magnetukai atrodo gan nuobodžiai..bet.. įdėjus nedaug pastangų, pinigų ir laiko, juos galima padaryt gražius ir spalvingus :) Savo magnetukam pagrindinai naudojau iškarpas iš žurnalų ar reklaminių skrajučių ir origami žvaigždutes:


   O pats procesas labai paprastas- tiesiog atkirpau norimo ilgio magnetuką ir naudodama ploną dvipusią lipnią juostelę priklijavau prie jo paveikslėlį. Ir viskas! Turim paprastus, bet gražius magnetukus :)   Taip pat galima naudot sagas, iš filco(dirbtinio veltinio) iškarpius formeles, galima net naudot dekupažuotus medinius pagrindus auskarams.. Galimybių tikrai daug :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Ačiū už komentarus! Man visada smagu juos gauti! :)